DOPRAVA ZDARMA
Při nákupu od 3000,- Kč doprava zdarma!

NOVINKY

PLECHOVKA BP Plechovka od oleje BP THERMIXINE.

PLECHOVKA  BP Plechovka od oleje BP THERMIXINE.

PLECHOVKA BP Plechovka od oleje BP THERMIXINE.


Zařazeno v kategorii:

1) Import-Dekor.cz > NOVINKY

Více info
4 400,-

PLECHOVKA OD OLEJE-CASTROL XL

PLECHOVKA OD OLEJE-CASTROL XL

PLECHOVKA OD OLEJE-CASTROL XL

 Plechovka od oleje  - CASTROL XL, obsah 1 l, původní, nálezový stav - 50.léta. Plechovka je hliníková, což je celkem raritní. 


Zařazeno v kategorii:

1) Import-Dekor.cz > NOVINKY

Více info
1 250,-

Kovová dekorace - kovové květináče, svícny, věšáky, džbány, konve

 Nabízíme stylovou kovovou dekoraci, která zaručeně zajímavě doplní a oživí Váš interiér či exteriér. Kovová dekorace je moderní trend a získává si stále více příznivců. V našem sortimentu naleznete kovové dekorace, které lze využít i jako praktický bytový doplněk. Pokud hledáte nápaditý dárek, je naše bytová či zahradní kovová dekorace správná volba. Kovové dekorace jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jejich výhodou je jejich dlouhá životnost a snadná údržba.

V našem sortimentu bytových či zahradních kovových dekorací naleznete kovové konývky, kovové džbánky, kovové květináče, kovové věšáky, kovové svícny a kovové dekorace. Veškeré nabízené zboží kovových dekorací je skladem. Sortiment kovových dekorací neustále doplňujeme a obměňujeme. Zapojte svoji fantazii a vytvořte zajímavé prostředí pomocí našich kovových dekorací.

Zboží

Nalezeno 0 produktů

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace